Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzień otwarty w ZSP Benice

Data publikacji: 2017-06-05, Data modyfikacji: 2017-06-05
A A AWydrukDrukuj  
 
05.06.2017Dzień otwarty w ZSP Benice W dniu 30 maja 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach zorganizowano Dzień Otwarty. Miał on na celu przedstawienie oferty edukacyjnej oraz bazy szkoły przyszłym uczniom i ich rodzicom. Wizytę gimnazjalistów uświetniły prezentacje:-        Arborystów czyli osób wspinających się na drzewa celem pielęgnacji drzew metodą alpinistyczną bez użycia ciężkiego sprzętu-        Patrolu z Oddziału Prewencji Policji ze Szczecina-        Patrolu z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim-        Patrolu z Sekcji Policji Konnej z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie-        Jazdy konnej w wykonaniu pani Kamili Więckowskiej-        Dyrektora Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej p. Grzegorza Kurki, który wygłosił wykład na temat  benickiego pałacu i związanym z nim rodem Von Flemming.W uroczystości uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Kamieniu Pomorskim podinsp. Leszek Nowak, który promował zawód Policjanta i zachęcał do wstąpienia w szeregi Policji.Uczniowie ZSP Benice współzawodniczyli w turnieju klas.Dyrekcja wraz z Gronem Pedagogicznym dziękują Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Szczecinie mł. insp. Jackowi Cegiele, Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie insp. Ryszardowi Ganowi, Komendantowi Powiatowemu Policji w Kamieniu Pomorskim podinsp. Leszkowi Nowakowi oraz Policjantom uczestniczącym w spotkaniu, Zachodniopomorskiemu Uniwersytetowi Technologicznemu, kierownikowi Akademickiego Ośrodka Jeździeckiego ZUT w Szczecnie panu Robertowi Palaczowi, panom arborystom - Dariuszowi Kobylczakowi oraz Tomaszowi Modrzejewskiemu, panu Grzegorzowi Kurce oraz pani Kamili Więckowskiej za pomoc w organizacji.ZSP Benice oferuje następujące profile edukacyjne:Technikum Hodowli Koni - 4 letnie - Profil:  Policja KonnaTechnikum Leśne  - 4 letnieTechnikum Rolnicze  - 4 letnie  Dla uczniów zamiejscowych ZSP oferuje internat z pełnym wyżywieniem.Podania o przyjęcie do szkoły są przyjmowane do dnia 21 czerwca 2017 r. Szczegółowych informacji udziela sekretariat szkoły.

Pełna treść wiadomości na: 3537 at kamienpomorski.pl
Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim, Źródło artykułu: kamienpomorski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamieński - powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Kamieniu Pomorskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin, zajmujac powierzchnię 1006,65 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: piaszczyste, szerokie plaże, rozlewiska wodne – rzeka Dziwna, Zatoka Cicha i Kamieńska, uzdrowiska i ośrodki rehabilitacyjne w Dziwnowie,  Kamieniu Pomorskim, Międzywodziu i Międzyzdrojach, a także zabytki: Dawny system obronny Kamienia Pomorskiego, Bunkier V3 czy Zespół Katedralny wpisany na listę pomników historii Prezydenta RP.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce, rybołówstwie indywidualnym i żeglarstwie.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr: 3.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola