Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja o zmianie operatora sieci wodociągowo-kanalizacyjnej

Data publikacji: 2012-09-02, Data modyfikacji: 2012-09-02
A A AWydrukDrukuj  
 

Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim informuje, że od 1 września 2012 r. nastąpi zmiana operatora sieci wodociągowo-kanalizacyjnych na terenie następujących miejscowości w obrębie Gminy Kamień Pomorski: Benice, Borzysław, Chrząstowo, Ganiec, Giżkowo, Jarszewo, Radawka, Rarwino, Rekowo, Sibin, Śniatowo, Świniec, Trzebieszewo, Wrzosowo (w zakresie sieci i urządzeń kanalizacyjnych) oraz Żółcino.
Operatorem przejmującym sieci wodociągowo-kanalizacyjne będzie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Kamieniu Pomorskim z siedzibą przy ul. Szczecińskiej 2, 72-400 w Kamieniu Pomorskim.
Opisane zamiany nie obejmują miejscowości Górki Pomorskie, w których zarówno własność ujęć wody, sieci jak i urządzeń wodociągowo-kanalizacyjnych należy do Przedsiębiorstwa Usług Wodnych i Sanitarnych w Nowogardzie. Ewentualne przeniesienie praw własności będzie zależne od dalszych uzgodnień z Zarządem PUWiS.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 7 czerwca 2001 r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, PGK sp. z o.o. w Kamieniu Pomorskim będzie stosować jednolite stawki opłat za wodę i ścieki zgodne z taryfą uchwaloną przez Radę Miejską w Kamieniu Pomorskim Uchwałą nr XXI/247/12 z dnia 27 lutego 2012 r. Stawki te są następujące:
- Opłata za m3 dostarczanej wody: 3,37 zł. netto + 8%VAT;
- Opłata za m3 odprowadzanych ścieków: 5,76 zł. netto + 8%VAT;
- Opłata abonamentowa (dot. nieruchomości wyposażonych w wodomierz główny): 5,38 zł. +8%VAT.
W związku z powyższym, pracownicy PGK Sp. z o.o. będą dostarczać do Państwa mieszkań wnioski o zawarcie umowy i następnie umowy na dostarczenie wody i odprowadzanie ścieków. Umowy z dotychczasowym operatorem - Przedsiębiorstwem Usług Wodnych i Sanitarnych w Nowogardzie, ulegną rozwiązaniu ze skutkiem na dzień 31 sierpnia 2012 r.
Wszelkie sprawy zawiązane z zaopatrzeniem w wodę i odprowadzaniem ścieków można załatwiać w Biurze Obsługi Klienta Zakładu Wodociągów i Kanalizacji, mieszczącego się na terenie przedsiębiorstwa przy ul. Szczecińskiej 2 w Kamieniu Pomorskim lub dzwoniąc pod numer telefonu: (91) 38 20888 wew. 22.

Informacje można uzyskać pod numerami telefonów:
91 38 20 888 – sekretariat przedsiębiorstwa,
91 38 20 550 - pogotowie wodociągowe,
91 38 20 021 - fax

, Źródło artykułu: http://www.kamienpomorski.pl/
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamieński - powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Kamieniu Pomorskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin, zajmujac powierzchnię 1006,65 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: piaszczyste, szerokie plaże, rozlewiska wodne – rzeka Dziwna, Zatoka Cicha i Kamieńska, uzdrowiska i ośrodki rehabilitacyjne w Dziwnowie,  Kamieniu Pomorskim, Międzywodziu i Międzyzdrojach, a także zabytki: Dawny system obronny Kamienia Pomorskiego, Bunkier V3 czy Zespół Katedralny wpisany na listę pomników historii Prezydenta RP.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce, rybołówstwie indywidualnym i żeglarstwie.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr: 3.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola