Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kamieńskie UTW na wykładach Zachodniopomorskiego Technologicznego UTW w Szczecinie

Data publikacji: 2017-03-21, Data modyfikacji: 2017-03-23
A A AWydrukDrukuj  
 
21.03.2017Kamieńskie UTW na wykładach Zachodniopomorskiego Technologicznego UTW w Szczecinie Słuchacze  kamieńskiego UTW zostali zaproszeni przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie do uczestnictwa w projekcie wykładów i warsztatów o szerokiej tematyce, który to projekt jest prowadzony przez niedawno powołany Zachodniopomorski Technologiczny UTW przy szczecińskim ZUT. Udział w zajęciach w Szczecinie dla słuchaczy jest darmowy, a finansowany przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach projektu "Wspierania Uniwersytetów Trzeciego Wieku". Projekt będzie realizowany do końca 2017 roku, a członkowie uczestniczących w nim zachodniopomorskich UTW będą dowożeni min. raz w miesiącu (oprócz wakacji) do Szczecina, aby móc korzystać z sal wykładowych i wiedzy kadry naukowców ZUT w Szczecinie.W piątek odbyła się Inauguracja działalności Zachodniopomorskiego Technologicznego UTW oraz wykład z cyklu "Dieta Seniora". Pierwsi beneficjenci z UTW w Kamieniu Pomorskim byli bardzo zadowoleni z  ciekawego i  profesjonalnego poziomu przeprowadzonych zajęć. Aby wszyscy członkowie kamieńskiego Uniwersytetu mogli mieć okazję uczestniczyć w zajęciach w Szczecinie potrzebna będzie rotacja chętnych.

Pełna treść wiadomości na: 3414 at kamienpomorski.pl
Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim, Źródło artykułu: kamienpomorski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamieński - powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Kamieniu Pomorskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin, zajmujac powierzchnię 1006,65 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: piaszczyste, szerokie plaże, rozlewiska wodne – rzeka Dziwna, Zatoka Cicha i Kamieńska, uzdrowiska i ośrodki rehabilitacyjne w Dziwnowie,  Kamieniu Pomorskim, Międzywodziu i Międzyzdrojach, a także zabytki: Dawny system obronny Kamienia Pomorskiego, Bunkier V3 czy Zespół Katedralny wpisany na listę pomników historii Prezydenta RP.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce, rybołówstwie indywidualnym i żeglarstwie.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr: 3.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola