Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie o konkursie na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. "Utworzenie i prowadzenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Kamieniu Pomorskim"

Data publikacji: 2017-07-04, Data modyfikacji: 2017-07-05
A A AWydrukDrukuj  
 
04.07.2017Ogłoszenie o konkursie na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. "Utworzenie i prowadzenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Kamieniu Pomorskim" Burmistrz Gminy Kamień Pomorski ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego Gminy Kamień Pomorski na lata 2017-2020 z zakresu pomocy społecznej pn.: „Utworzenie i prowadzenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Kamieniu Pomorskim”. Zadanie zlecone z zakresu administracji rządowej realizowane przez gminę i finansowane ze środków budżetu państwa.Wysokość środków publicznych przeznaczonych na realizację zadania w 2017 roku wynosi 196 700,00 zł.Szczegóły nt. konkursu, wzór oświadczenia dla podmiotów ubiegających się o dotację oraz wzór oferty znajdują się poniżej w formie plików do pobrania. Pliki do pobrania: ogloszenie_o_konkursie_sds.pdf3.2MBzal._1_wzor_oswiadczenia_dla_podmiotow_ubiegajacych_sie_o_dotacje.docx14.78KBwzor_oferty_realizacji_zadania_publicznego.doc185.5KB

Pełna treść wiadomości na: 3597 at kamienpomorski.pl
Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim, Źródło artykułu: kamienpomorski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamieński - powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Kamieniu Pomorskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin, zajmujac powierzchnię 1006,65 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: piaszczyste, szerokie plaże, rozlewiska wodne – rzeka Dziwna, Zatoka Cicha i Kamieńska, uzdrowiska i ośrodki rehabilitacyjne w Dziwnowie,  Kamieniu Pomorskim, Międzywodziu i Międzyzdrojach, a także zabytki: Dawny system obronny Kamienia Pomorskiego, Bunkier V3 czy Zespół Katedralny wpisany na listę pomników historii Prezydenta RP.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce, rybołówstwie indywidualnym i żeglarstwie.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr: 3.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola