Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie o konkursie na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu upowrzechniania kultury fizycznej oraz ratownictwa i ochrony ludności

Data publikacji: 2017-01-06, Data modyfikacji: 2017-03-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Ogłoszenie o konkursie na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu upowrzechniania kultury fizycznej oraz ratownictwa i ochrony ludności

Burmistrz Gminy Kamień Pomorski ogłasza konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Kamień Pomorski na rok 2017 w sferze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz ratownictwa i ochrony ludności.

Rodzaj zadania publicznego:

1.  Zadanie nr 1 pn. „Zajęcia sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych Gminy Kamień Pomorski z zakresu piłki nożnej w I półroczu 2017 roku – w ramach współzawodnictwa sportowego koordynowanego przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej”. Wysokość środków publicznych przeznaczonych na realizację zadania wynosi 80 000,00.

2. Zadanie nr 2 pn. „Zapewnienie bezpieczeństwa na wodach Zalewu Kamieńskiego w 2017 roku oraz działania profilaktyczne wśród dzieci i młodzieży kamieńskich szkół”. Wysokość środków publicznych przeznaczonych na realizację zadania wynosi 20 000,00.

redakcja, Źródło artykułu: kamienpomorski.pl, Autor zdjęć: kamienpomorski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamieński - powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Kamieniu Pomorskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin, zajmujac powierzchnię 1006,65 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: piaszczyste, szerokie plaże, rozlewiska wodne – rzeka Dziwna, Zatoka Cicha i Kamieńska, uzdrowiska i ośrodki rehabilitacyjne w Dziwnowie,  Kamieniu Pomorskim, Międzywodziu i Międzyzdrojach, a także zabytki: Dawny system obronny Kamienia Pomorskiego, Bunkier V3 czy Zespół Katedralny wpisany na listę pomników historii Prezydenta RP.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce, rybołówstwie indywidualnym i żeglarstwie.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr: 3.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola