Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przedsiębiorczość społeczna i ekonomia Społeczna w obiektywie i reklamie

Data publikacji: 2012-08-07, Data modyfikacji: 2012-08-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Przedsiębiorczość społeczna i ekonomia Społeczna w obiektywie i reklamie

Zapraszamy twórców i przedsiębiorstwa społeczne do udziału w konkursie filmowym „Przedsiębiorczość społeczna i ekonomia Społeczna w obiektywie i reklamie ". Jeśli stworzyłeś materiał filmowy związany z rozwojem wspólnot lokalnych w oparciu o podmioty ekonomii społecznej, rozwojem ekonomii społecznej i przedsiębiorczości społecznej, funkcjonowaniu podmiotów ekonomii społecznej i przedsiębiorczości społecznej, promowaniu podmiotów ekonomii społecznej i przedsiębiorczości społecznej lub jeśli taki materiał zamawiałeś jako podmiot ekonomii społecznej i byłeś jego bohaterem zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Konkurs odbywa się w następujących kategoriach reportaż filmowy, felieton filmowy, reklama filmowa.


Materiały Filmowe należy nadsyłać na płytach DVD lub CD dopuszczalne formaty filmów: .avi, .mpg, .wmv, .mp4, mpg2 , divix. Filmy nadesłane w innych formatach nie będą uwzględniane w pracach komisji konkursowej. Maksymalny czas trwania materiałów filmowych:
Dla:
-Reportażu filmowego do 20 minut
-Felietonu do 3 minut
-Reklamy filmowej od 5 sekund do 1 minuty

Prace konkursowe nagrane na płycie DVD można nadsyłać pocztą lub kurierem na biura adres - Stowarzyszenie Czas Przestrzeń Tożsamość, al. Wojska Polskiego 31/8, 70-473 Szczecin lub dostarczyć osobiście do biura Stowarzyszenia. Termin nadsyłania prac 10.08.2012r. Regulamin, karty zgłoszeniowe i wszelkie informacje na stronie www.udasie.org.pl

Wybrane filmy zostaną zaprezentowane podczas V Ogólnopolskiego Przeglądu Filmów Społecznych „Uda się" który odbędzie się 25 sierpnia br. równolegle z Targami Ekonomii Społecznej w Nowym Warpnie. Przegląd swoim patronatem objęła pani Elżbieta Bieńkowska Minister Rozwoju Regionalnego.
Informacji nt. konkursu udzielamy wyłącznie mailowo pod adresem konkurs@udasie.org.pl albo a.sobolewski@post.pl

Informacja
Karta zgłoszenia
Regulamin

Bartosz Sztadilów
Stowarzyszenie Czas Przestrzeń Tożsamość

 

kamienpomorski.pl, Źródło artykułu: kamienpomorski.pl, Autor zdjęć: portal-kamien-pomorski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamieński - powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Kamieniu Pomorskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin, zajmujac powierzchnię 1006,65 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: piaszczyste, szerokie plaże, rozlewiska wodne – rzeka Dziwna, Zatoka Cicha i Kamieńska, uzdrowiska i ośrodki rehabilitacyjne w Dziwnowie,  Kamieniu Pomorskim, Międzywodziu i Międzyzdrojach, a także zabytki: Dawny system obronny Kamienia Pomorskiego, Bunkier V3 czy Zespół Katedralny wpisany na listę pomników historii Prezydenta RP.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce, rybołówstwie indywidualnym i żeglarstwie.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr: 3.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola