Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Słuchacze kamieńskiego UTW na V Kołobrzeskich Senioraliach

Data publikacji: 2017-09-18, Data modyfikacji: 2017-09-19
A A AWydrukDrukuj  
 
18.09.2017Słuchacze kamieńskiego UTW na V Kołobrzeskich Senioraliach W dniach 15 i 16 września w Kołobrzegu odbyły się jubileuszowe V Senioralia organizowane przez kołobrzeskie Stowarzyszenie UTW. Słuchacze kamieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku mieli przyjemność już czwarty raz brać w nich udział. W pierwszy dzień uroczystości było oficjalne otwarcie Senioraliów i wręczenie seniorom  symbolicznego klucza do miasta , wystąpienia zaproszonych gości oraz wykład , a prezes kołobrzeskiego UTW, Irena Frankiewicz za swoje zasługi  została uhonorowana Złotą Odznaką Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego.Drugiego dnia przybyli licznie do Kołobrzegu reprezentanci  Uniwersytetów Trzeciego Wieku z innych miast Polski wraz z członkami  innych kołobrzeskich ugrupowań senioralnych uczestniczyli w barwnym korowodzie  prowadzonym przez orkiestrę  ulicami miasta i nadmorską promenadą. Kamieński Uniwersytet reprezentowała grupa  32 członków. Po przemarszu przez miasto wszyscy przeszli do amfiteatru   przy domu kultury aby obejrzeć występy artystyczne w wykonaniu seniorów. W trakcie występów można było też skosztować wojskowej grochówki.

Pełna treść wiadomości na: 3668 at kamienpomorski.pl
Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim, Źródło artykułu: kamienpomorski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamieński - powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Kamieniu Pomorskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin, zajmujac powierzchnię 1006,65 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: piaszczyste, szerokie plaże, rozlewiska wodne – rzeka Dziwna, Zatoka Cicha i Kamieńska, uzdrowiska i ośrodki rehabilitacyjne w Dziwnowie,  Kamieniu Pomorskim, Międzywodziu i Międzyzdrojach, a także zabytki: Dawny system obronny Kamienia Pomorskiego, Bunkier V3 czy Zespół Katedralny wpisany na listę pomników historii Prezydenta RP.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce, rybołówstwie indywidualnym i żeglarstwie.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr: 3.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola