Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkanie z dr Beatą Bugajską

Data publikacji: 2017-10-23, Data modyfikacji: 2017-10-24
A A AWydrukDrukuj  
 
23.10.2017Spotkanie z dr Beatą Bugajską W związku z tworzeniem u nas Centrum Wolontariatu i Mentoringu Seniorów dla wszystkich słuchaczy zainteresowanych pracą wolontariacką odbyło się spotkanie ze znaną już z poprzednich u nas wykładów - dr Beatą Bugajską. Tym razem dr Bugajska dla szerszego grona członków Uniwersytetu (5 osób uczestniczyło niedawno w kilkudniowym z tego zakresu wiedzy szkoleniu w Łowiczu Wałeckim), przedstawiła zagadnienia dotyczące pracy wolontariackiej oraz bycia mentorem dla osób poszukujących spełniania się w pracy na rzecz innych. Polskie społeczeństwo w bardzo niewielkim procencie (12%) w porównaniu do innych krajów chce pomagać. Naszym celem będzie starać się zmienić mentalność zwłaszcza członków UTW, aby znaleźli przyjemność i sens dla siebie w tej szlachetnej pracy, która czyni nas lepszymi i bardziej empatycznymi członkami ogólnej społeczności. Uniwersytet już od początku swojej działalności propagował pracę wolontariacką po przez kontakt z Domem Pomocy Społecznej w Śniatowie, kamieńskim Muzeum, Przedszkolem nr 1 i 2 w Kamieniu, ale teraz proponujemy rozszerzenie tej współpracy zgodnie z potrzebami różnych instytucji oraz osób prywatnych. Spotkanie z dr Beata Bugajską jak zwykle przebiegło w bardzo miłej atmosferze, ale czekamy na następnych interlokutorów, którzy będą do nas przyjeżdżać aby poszerzać naszą wiedzę i praktykę w tej materii.

Pełna treść wiadomości na: 3701 at kamienpomorski.pl
Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim, Źródło artykułu: kamienpomorski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamieński - powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Kamieniu Pomorskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin, zajmujac powierzchnię 1006,65 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: piaszczyste, szerokie plaże, rozlewiska wodne – rzeka Dziwna, Zatoka Cicha i Kamieńska, uzdrowiska i ośrodki rehabilitacyjne w Dziwnowie,  Kamieniu Pomorskim, Międzywodziu i Międzyzdrojach, a także zabytki: Dawny system obronny Kamienia Pomorskiego, Bunkier V3 czy Zespół Katedralny wpisany na listę pomników historii Prezydenta RP.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce, rybołówstwie indywidualnym i żeglarstwie.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr: 3.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola