Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Tydzień Bibliotek 2017

Data publikacji: 2017-05-05, Data modyfikacji: 2017-05-06
A A AWydrukDrukuj  
 
05.05.2017Tydzień Bibliotek 2017 W dniach 8-16 maja 2017 r. odbędzie się XIV edycja programu „Tydzień Bibliotek”. Jego głównym celem jest podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększenie zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.Biblioteka powinna być postrzegana przez ludzi jako instytucja na trwale wpisana w pejzaż kulturowy,  by pozwalała zaspokoić różnorodne potrzeby w zakresie uczestnictwa w kulturze.Oto program przygotowany przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kamieniu Pomorskim:8 MAJA18.00 Spotkanie Dyskusyjnego Klubu KsiążkiTematem spotkania będzie powieść Deborah Moggach pt. "Tulipanowa gorączka". 9 MAJADzień Otwarty 10 MAJA17.00 Wernisaż Pani Marii Horoszkiewicz-Cioroch pt. "W głąb natury" 11 MAJAII Wielkie Kamieńskie Dyktando9.00     Uczniowie szkół podstawowych12.00   Uczniowie gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych17.00   Dorośli 12 MAJA18.00 "Indiańska noc" w BiblioteceZapraszamy wszystkie dzieci w wieku szkolnym na zabawy w świecie Indian. 16 MAJA18.00 Teatr przy Stoliku - "Grace i Gloria"Sztuka w wykonaniu aktorek z Teatru Współczesnego w Szczecinie. Serdecznie zapraszamy!

Pełna treść wiadomości na: 3497 at kamienpomorski.pl
Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim, Źródło artykułu: kamienpomorski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamieński - powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Kamieniu Pomorskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin, zajmujac powierzchnię 1006,65 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: piaszczyste, szerokie plaże, rozlewiska wodne – rzeka Dziwna, Zatoka Cicha i Kamieńska, uzdrowiska i ośrodki rehabilitacyjne w Dziwnowie,  Kamieniu Pomorskim, Międzywodziu i Międzyzdrojach, a także zabytki: Dawny system obronny Kamienia Pomorskiego, Bunkier V3 czy Zespół Katedralny wpisany na listę pomników historii Prezydenta RP.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce, rybołówstwie indywidualnym i żeglarstwie.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr: 3.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola