Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

UTW - zakończenie roku 2016/2017 w Rybokartach

Data publikacji: 2017-06-06, Data modyfikacji: 2017-06-08
A A AWydrukDrukuj  
 
06.06.2017UTW - zakończenie roku 2016/2017 w Rybokartach Zakończenie roku akademickiego członków Stowarzyszenia UTW w Kamieniu Pomorskim odbyło się w formie imprezy integracyjnej w Pałacyku w Rybokartach. Dwoma autokarami słuchacze zostali przewiezieni do małej wioski, aby w  stylowych pomieszczeniach Pałacyku oraz w otaczającym go zielonym plenerze bawić sie przy  grillu oraz muzyce  dyskotekowej. Po kilkumiesięcznej działalności Uniwersytet przechodzi w stan spoczynku, aby po wakacjach ,we wrześniu, zacząć znowu przygotowywać się do kolejnego roku akademickiego. Nie znaczy to, że przez wakacje słuchacze nie  będą brać udziału w różnych imprezach, ale wszystkie cykliczne co tygodniowe zajęcia już są zawieszone do października.W zabawie uczestniczyło około 100 osób. Trzeba przyznać, że my umiemy pracować, ale też  doskonale się bawić. Obsługa Pałacu stanęła na wysokości działania, a młody DJ swoją muzyką zagrzewał do szalonych tańców. W trakcie zabawy na krótko swoją obecnością zaszczycił nas Pan Burmistrz - Stanisław Kuryłło, który przyjechał z kwiatami i niespodzianką w postaci bonu na 3 tysiące złoty do wykorzystania na cele uniwersyteckie wg naszych potrzeb. To była zaskakująca  wiadomość i przyjęliśmy ją entuzjastycznie, gdyż Uniwersytet utrzymuje się tylko z wolontariackiej pracy i z prywatnych środków jego członków oraz z grantów wynikających z uczestnictwa w różnych projektach.Teraz zwalniamy tempo aby od  wrześniu zacząć organizować kolejny rok akademicki, który rozpocznie się w październiku.

Pełna treść wiadomości na: 3543 at kamienpomorski.pl
Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim, Źródło artykułu: kamienpomorski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamieński - powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Kamieniu Pomorskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin, zajmujac powierzchnię 1006,65 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: piaszczyste, szerokie plaże, rozlewiska wodne – rzeka Dziwna, Zatoka Cicha i Kamieńska, uzdrowiska i ośrodki rehabilitacyjne w Dziwnowie,  Kamieniu Pomorskim, Międzywodziu i Międzyzdrojach, a także zabytki: Dawny system obronny Kamienia Pomorskiego, Bunkier V3 czy Zespół Katedralny wpisany na listę pomników historii Prezydenta RP.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce, rybołówstwie indywidualnym i żeglarstwie.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr: 3.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola