Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uwaga pracownicy branży turystycznej Gminy Kamień Pomorski!

Data publikacji: 2012-10-06, Data modyfikacji: 2012-10-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Uwaga pracownicy branży turystycznej Gminy Kamień Pomorski!

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Ekonomiczny w Szczecinie zaprasza serdecznie na bezpłatne szkolenia językowe (język angielski i niemiecki) wraz z certyfikacją językową.  Szkolenia organizowane są w ramach projektu „Kompetencje i umiejętności to wzrost konkurencyjności”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt skierowany jest do sektora mikro i małych przedsiębiorstw branży turystycznej, prowadzących działalność na terenie województwa zachodniopomorskiego. Projekt jest już w trakcie realizacji, ale wciąż trwa rekrutacja kolejnych grup. Szkolenia zorganizowane zostaną w systemie wieczorowym 2 razy w tygodniu po 3 godziny łącznie przez okres pięciu miesięcy. Łącznie to 132 godziny zajęć przygotowujących do egzaminu TELC bądź LCCI, który w ramach tego projektu jest również darmowy. Zajęcia odbywać się będą w nowoczesnej formule (konwersacje, scenariusze sytuacyjne, itp.), koncentrując się na słownictwie zawodowym, przydatnym do realizacji zadań na danym stanowisku pracy. Prowadzącymi będą lektorzy i native speakerzy z odpowiednimi kwalifikacjami. Zajęcia prowadzone będą w miejscowościach, w których zebrane zostaną grupy 12 zainteresowanych osób. Warto podkreślić, iż dla uczestników kurs jest całkowicie bezpłatny. 

Więcej informacji na stronie projektu: www.efs.pl/turystyka lub pod numerem telefonu 91 452 6969, e-mail: mariusz.kufel@wsb.szczecin.pl.

Zapraszamy do udziału! 

Zespół Projektu 
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
Wydział Ekonomiczny w Szczecinie

, Źródło artykułu: http://www.kamienpomorski.pl/, Autor zdjęć: sxc.hu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamieński - powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Kamieniu Pomorskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin, zajmujac powierzchnię 1006,65 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: piaszczyste, szerokie plaże, rozlewiska wodne – rzeka Dziwna, Zatoka Cicha i Kamieńska, uzdrowiska i ośrodki rehabilitacyjne w Dziwnowie,  Kamieniu Pomorskim, Międzywodziu i Międzyzdrojach, a także zabytki: Dawny system obronny Kamienia Pomorskiego, Bunkier V3 czy Zespół Katedralny wpisany na listę pomników historii Prezydenta RP.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce, rybołówstwie indywidualnym i żeglarstwie.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr: 3.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola