Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W Kamieniu Pomorskim powstał Klub Dziecięcy

Data publikacji: 2017-11-20, Data modyfikacji: 2017-11-21
A A AWydrukDrukuj  
 
20.11.2017W Kamieniu Pomorskim powstał Klub Dziecięcy Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rodziców w Kamieniu Pomorskim powstał Klub Dziecięcy Kwiatkowo. Jest to miejsce, gdzie zapewnia się dzieciom w wieku 1-3 lat opiekę w warunkach zbliżonych do domowych. Właściciele gwarantują Maluchom właściwą opiekę pielęgnacyjną i edukacyjną, uwzględniającą ich indywidualne potrzeby. Ponadto prowadzone są zajęcia pozytywnie wpływające na rozwój psychosomatyczny dziecka.Klub Dziecięcy Kwiatkowo zapewnia dzieciom:- opiekę nad dziećmi od poniedziałku do piątku w godz. 6:30 - 21:00 oraz w weekendy 8:00 - 20:00 + bardzo elastyczne godziny opieki,- spacery na świeżym powietrzu, aktywny wypoczynek,- naukę poprzez zabawę,- czytanie bajek, śpiewanie, taniec,- zajęcia plastyczne (dostosowane do wieku maluszków),- zajęcia z rytmiki,- gry i zabawy rozwijające oraz stymulujące zmysły,- przyjęcia okolicznościowe: Dzień Babci i Dziadka, Mikołajki, Dzień Mamy, św. Mikołaja, Dzień Dziecka itp.,- zapraszani są ciekawi gośce. Klub Dziecięcy Kwiatkowo mieści się na kamieńskim Osiedlu Chopina przy ulicy Szymanowskiego 12. Więcej informacji dostępnych jest na profilu fb https://www.facebook.com/klubdzieciecykwiatkowo/ oraz pod nr 502 305 664.

Pełna treść wiadomości na: 3733 at kamienpomorski.pl
Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim, Źródło artykułu: kamienpomorski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamieński - powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Kamieniu Pomorskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin, zajmujac powierzchnię 1006,65 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: piaszczyste, szerokie plaże, rozlewiska wodne – rzeka Dziwna, Zatoka Cicha i Kamieńska, uzdrowiska i ośrodki rehabilitacyjne w Dziwnowie,  Kamieniu Pomorskim, Międzywodziu i Międzyzdrojach, a także zabytki: Dawny system obronny Kamienia Pomorskiego, Bunkier V3 czy Zespół Katedralny wpisany na listę pomników historii Prezydenta RP.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce, rybołówstwie indywidualnym i żeglarstwie.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr: 3.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola