Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

WAKACJE TUŻ, TUŻ…

Data publikacji: 2017-05-22, Data modyfikacji: 2017-05-24
A A AWydrukDrukuj  
 
22.05.2017WAKACJE TUŻ, TUŻ… Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim informuje, że rozpoczynają się zapisy dzieci w wieku 6–12 lat na półkolonie letnie, które będą zorganizowane w Szkole Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi przy ulicy Wolińskiej 9 w Kamieniu  Pomorskim w terminach:I turnus: 3 – 14 lipca 2017 r.II turnus: 17 – 28 lipca 2017 r.         Zajęcia będą odbywały się w świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi przy ulicy Wolińskiej 9 w Kamieniu Pomorskim oraz innych obiektach, znajdujących się w danym kompleksie zabudowań. W trakcie wypoczynku organizator zapewnia:wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną,profesjonalną opiekę medyczną,urozmaicone zajęcia dla wszystkich grup wiekowych dzieci,zabawy ruchowe,zajęcia sportowe,warsztaty plastyczne,wycieczki piesze i autokarowe,materiały dla każdego uczestnika turnusu,posiłek – dwudaniowy obiad. Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 – 15:45. Całkowity koszt pobytu dziecka (dziesięć dni) wynosi 250 złotych. Dzieci chętne do uczestnictwa w półkoloniach należy zgłaszać w Szkole Podstawowej nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim – numer telefonu 913820784.                                                                                                       Zapraszamy !!!Materiał (tekst i obrazek) do publikacji przekazała Elżbieta Kucharska

Pełna treść wiadomości na: 3524 at kamienpomorski.pl
Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim, Źródło artykułu: kamienpomorski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kamieński - powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Kamieniu Pomorskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin, zajmujac powierzchnię 1006,65 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: piaszczyste, szerokie plaże, rozlewiska wodne – rzeka Dziwna, Zatoka Cicha i Kamieńska, uzdrowiska i ośrodki rehabilitacyjne w Dziwnowie,  Kamieniu Pomorskim, Międzywodziu i Międzyzdrojach, a także zabytki: Dawny system obronny Kamienia Pomorskiego, Bunkier V3 czy Zespół Katedralny wpisany na listę pomników historii Prezydenta RP.

  Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce, rybołówstwie indywidualnym i żeglarstwie.

  Przez powiat przebiega droga krajowa nr: 3.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola